TELEFON 0366 22 22 966
Ali Akay YÜCEBIYIK
Kurucu - Fizyoterapist

10.07.1972 tarihinde Kastamonu’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Kastamonu’da tamamladı. 1989 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi-Rehabilitasyon Yüksekokuluna başladı ve 1994 yılında Fizyoterapi-Rehabilitasyon bölümünden mezun oldu. 1994-1995 yılları arasında Askerliğini tamamlamak için gittiği Diyarbakır Askeri Hastanesinde Fizyoterapist olarak görev yaptı.Askerliği bittikten sonra 1995-1997 yılları arasında Başkent Üniversitesinde, 1997-2006 yılları arasında Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde, 2006-2015 yılları arasında da Kastamonu da Özel Anadolu Hastanesinde Fizyoterapist olarak görev aldı. 2016 yılında Kastamonu da Destek Eğitime İhtiyacı olan bireylerimiz için daha iyi eğitim imkânı sunmak ve çocuklarımızın alışılmışın dışına çıkarak kendilerinde birçok şeyi başarabileceklerini sağlayabilmek için Akay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini kurmuş ve kendisi de kurumda Fizyoterapist olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Recai GÖZLEMECİ
Kurum Müdürü

01.01.1957 tarihinde Kastamonu'da doğdu.Ortaokul ve lise tahsilini Kastamonu'da yaptı.1976 yılında ilkokul öğretmeni olarak Kastamonu ili Bozkurt ilcesi Şeyhoğlu köyünde öğretmenliğe başladı.Daha sonra Eskişehir iki yıllık ön eğitim lisans programını 30.06.1997 tarihinde Kastamonu Eğitim Fakültesinden mezun oldu.Temmuz 2010 tarihinde emekli oldu.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Selma SUCU
Fizyoterapist

16 Ocak 1996 tarihinde Kastamonu'da doğdu. ilk orta ve lise eğitimlerini Kastamonu' da tamamladı. 2014 - 2018 yılları arasında Karabük Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olarak Lisans eğitimini tamamladı. 2018 yılında Özel bir Özel Eğitim merkezinde Fizyoterapist olarak çalışmaya hayatına başladı. 2019 yılında kurumumuzda çalışmaya başladı ve halen görevine devam etmektedir.

Merve MISIRLIOĞLU
Fizyoterapist

29 Mayıs 2000 yılında Kastamonu’da doğdu.İlkokul ve Ortaokul eğitimlerini Devrekani’de tamamladı.Lise Eğitimini 3 yıl Mustafa Kaya Anadolu Lisesinde son senesinde ise Kastamonu Final Temel lisesinde tamamladı.Dönem içi stajlarını Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinde ve Akay Özel Eğitim Rehabilitasyon merkezinde yaptı. 19 Nisan 2021 yılında Karabük Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen” Doğru Postür Sağlıklı “Yaşam eğitimine Katıldı.11 Nisan 2022 yılında Fizyoterapi Eğitim Atalyösi adı altında “Vakalara Bütüncal Fizyoterapi Atölyesi “eğitimine katıldı.2022 yılı Eylül ayı itibari ile kurumumuz bünyesinde Fizyoterapist olarak çalışmaya başladı ve halen görevine devam etmektedir.

Ali Batuhan GÜNSAL
Fizyoterapist

14 Ağustos 1999 tarihinde Ankara’da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Şehit Şerife Bacı ortaokulunda Liseyi Abdurrahmanpaşa lisesinde tamamladı. 2018 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde eğitimine başladı. Dönem içi stajlarını Akay Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi ve Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde tamamladı. 2022 yılında bölümünden mezun oldu. Manuplasyon ve Mobilizasyon (Manuel Terapi) ,Kinezyo bantlama ve Graston masajı eğitimleri aldı . 2023 Ocak ayı itibari ile kurumunuzda Fizyoterapist olarak göreve başlamış olup halen görevine devam etmektedir

Fatma KIZILKAYA
Uzman Öğretici

12 Kasım 1983 yılında Adana'nın Kozan ilçesinde doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Kozan'da tamamladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı. 2008-2009 eğitim öğretim döneminde Kastamonu' nun Taşköprü İlçesinde bulunan Alatarla İlköğretim Okulunda ücretli öğretmen olarak görev aldı. 2010 yılında MEB tarafından Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde açılmış olan Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği sertifika programına katıldı ve sertifikasını alarak özel eğitim merkezlerinde görev almaya başladı. Alanında 10 senelik tecrübesi ile kurumumuz bünyesinde zihinsel engelliler sınıf öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

Şerife KIRIŞOĞLU
Uzman Öğretici

06 haziran 1990 yılında Kastamonu'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Kastamonu'da tamamladı. Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi okul öncesi eğitimi öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Devlet okullarında ücretli öğretmenlik yaptı. 2015 yılından itibaren çeşitli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çalıştı. 2016 yılında uzman öğretici sertifikası aldı. 2019 yılı itibarı ile Akay çarşı özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde uzman öğretici olarak görevine devam etmektedir.

Elif Özge ALOĞLU
Uzman Öğretici

09.08 1991 yılında Kastamonu'da doğdu. İlk okul ve orta okulu Şeker ilköğretim okulunda okudu. Lise eğitimini kastamonu kız teknik ve meslek lisesi çocuk gelişimi bölümünden mezun olarak lise egitimini tamamladı.Lisans eğitimini Anadolu üniversitesi Açık öğretim fakültesi okuloncesi öğretmenliği bölümünden mezun olarak lisans eğitimini tamamladı. Belli başlı kurumlarda staj deneyimi oldu. Behiye barut anaokulu, Taşköprü Naime Alp anaokulunda staj yaptı daha sonrasında Avukat Murat Ülgen İlköğretim okulunda görev yaptı.05.04.2022 tarihinden itibaren kurumumuzda okulöncesi öğretmeni olarak çalışmaya devam etmektedir

Aysel ZOROĞLU
Uzman Öğretici

09.08.1998 tarihinde Kastamonu'da doğdum. ilk, ortaokulu Candaroğulları ilköğretim Okulunda, Liseyi 15 Temmuz Temmuz Şehitler Anadolu Lisesinde okudum.

 Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sinif öğretmenliği Lisans Programindan 2020 yılında mezun oldum. Eylül 2020 tarihinde Mescit ilkokulunda bir dönem ücretli öğretmenlik yaptım. Bakanlik onayli işaret dili sertifikasına ve yaratıcı drama sertifikalarina sahibim. Şubat 2021 tarihinde Akay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde stajını tamamladım ve uzman öğretici olarak çalışmaya başladım. Akay çarşı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde halen çalışmaya devam ediyorum.

Özge Nur KARABACAK
Uzman Öğretici

27 Şubat 1995 yılında Kastamonu'da doğdum, ilk, orta ve lise egitimlerini Kastamonu'da tamamladim. 2020 yılında Kastamonu Üniversitesi Egitim Fakültesi Sinif Öğretmenlegi bölümünden mezun olarak lisans eğitimini tamanladım2021 yılında MEB tarafından düzenlenen "Özel Eğitim Alanında Uzman Öğretici" Sertifikasinı aldım. 2021 yili Ocak ayı itibari ile kurumumuz bünyesinde çalismaya basladim ve halen görevime devam etmekteyim,

Yusufe KUŞÇU
Uzman Öğretici

11 Ekim 1995 tarihinde Kastamonu'da doğdu. İlk ve orta öğretimini Alatarla'da tamamladı. Kastamonu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde lise eğitimini tamamladı. Kastamonu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.2017 2019 yılları arasında özel anaokullarında öğretmenlik yaptı. Şubat 2022 itibarı ile kurumumuzda çalışmaya başladı.

Merve Nur YİĞİT
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi

25 Aralık 1998 tarihinde Kastamonu’da doğdu.İlk ve ortaokul öğrenimini Kastamonu’da lise eğitimini 15 Temmuz Şehitler Anadolu lisesinde tamamladı.Üniversite öğrenimini Ankara’da Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Lisans bölümünü tamamladı.Lisans eğitimi süresince farklı kurumlarda staj yaptı.Ankara Şehir Hastanesi,Dr. Sami ulus kadın doğum hastanesi,kreşler ve çeşitli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde zorunlu stajlarını gerçekleştirdi.Ağustos 2022 tarihinden itibaren kurumumuzda çocuk gelişimci olarak çalışmaya başlamıştır.

Dilek YAVUZ
Okul Öncesi Öğretmeni

15 Şubat 1991 tarihinde Ankara’da doğdu.İlk orta ve lise eğitimimini Ankara’da tamamladı.Çocuk Gelişimi bölümü önlisans eğitimini Kastamonu’da,Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans eğitimini Ankara’da tamamladı.3 yıl özel bir anaokulunda öğretmenlik yaptı.Çeşitli ilköğretim kurumlarında ücretli öğretmenlik yaptı.Montessori eğitimi,çocuk resimleri analizi ve masal anlatıcılığı,oyun terapisi eğitmen eğitimi sertifikaları bulunmaktadır.Ağustos 2022 itibari ile kurumumuzda okul öncesi öğretmeni olarak çalışmaya başladı.

Filiz ABDULREZZAK
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi

22 Mart 1983 yılında Amasya’da doğdu.İlkokul,Ortaokul ve lise eğitimlerini Ankara’da tamamladı.2004-2008  yılları arasında  Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi’nden mezun olarak eğitimini tamamladı.2019-2022 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun olarak eğitimini tamamladı.2022 yılında Halk Eğitim Müdürlüğü’nden Özel gereksinimli çocuklarla çalışabilmek için sertifika programına katılarak belge aldı.2022 yılı Ekim ayı itibari ile kurumumuz bünyesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi olarak çalışmaya başladı ve halen görevine devam etmektedir.

İrem NUR EMİNOĞLU
Psikolog

10.03.1997 tarihinde doğdu. 2015 yılında Kastamonu Abdurrahmanpaşa Lisesini, 2020 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi psikoloji bölümünü bitirdi. İstanbul Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TÜZDER ve Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajlarını tamamladı. Bilişsel davranışçı terapi, oyun terapisi, cinsel terapi ve pedagojik formasyon eğitimlerini aldı. 15.02.2022 tarihinde kurumumuzda çalışmaya başladı ve hala görevine devam etmektedir.

Adem YEŞİL
Odyolog

1998 yılında Tosya'da doğdum. Çankırı Gazi Anadolu Lisesinden mezun olup İstanbul Aydın Üniversitesi Odyoloji bölümünü başarıyla bitirdim. İstanbul Bakırköy Eğitim Araştırma ve Kanuni Eğitim Araştırma hastahanelerinde ve birçok Rehabilitasyon kurumunda stajlar yaptim , Bircok kongre ve seminerlere katılıp 2021 yılında Akay çarşı özel eğitim de odyoloji ve konuşma bozuklukları uzmanı olarak göreve başladım 

İşaret dili sertifikasi , sağlığı güvenliği sertifikası bulunmaktadır. azimli, çalışkan ve pes etmeyen bir kişiliğim var

Huriye ERGİNOĞLU
Yönetici Sekreteri

31 ağustos 1986 yılında Kastamonu'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2007-2009 yılları arasında İstanbul Bağcılar devlet eğitim ve araştırma hastanesinde veri giriş personeli olarak çalıştı. 2015 yılında Anadolu üniversitesi işletme bölümünü tamamladı. 2018 yılı haziran ayı itibari ile kurumumuzda yönetici sekreteri sekreteri olarak göreveibe devam etmektedir.

Sema BÜYÜK
Yönetici Sekreteri

15 Nisan 1989 tarihinde Kastamonu’da doğdu. ilk ve orta öğrenimini Kastamanuda tamamladı. Lise eğitimini Aytaç Eruz Anadolu lisesinde tamamladı. 2007 Tarihinden itibaren özel Sektörde Muhasebecilik yaptı. 2009 yılında Milli eğitim onaylı Bilgisayar işletmeciliği sertifikasi aldı. 08 Eylül 2021 yılından itibaren Akay Özel Eğitim Merkezinde görev almaktadır.

Beste Nur ÇULLU
Hostes

25 Ekim 2000 yılında  Kastamonu’da doğdu.İlkokul ,ortaokul ve lise eğitimierini İhsangazi ‘de tamamladı.2019-2021 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olarak eğitimini tamamladı.Üniversite döneminde sosyal açıdan birçok projeler tamamladı.İhsangazi Belediye’sinde 1 ay staj yaptı.Araç Konuay Tekstil’de 3 ay Çalıştı.2022 yılı Ekim ayı itibari ile kurumumuz bünyesinde Hostes olarak çalışmaya başladı ve halen görevine devam etmektedir.

Hüseyin DURUM
Şöför

10 Eylül 1966 yılında Kastamonu Araç ilçesinde doğdu. İlk Orta ve Lise öğrenimini Araç'ta tamamladı. Daha sonraki yıllarda uzun süre özel sektörde çalıştı. 2009 yılından 2020 yılına kadar özel eğitim merkezlerinde servis şoförlüğü yaptı. Mayıs 2019 itibari ile kurumumuzda servis şoförü olarak çalışmaya devam etmektedir

İbrahim MEHMETÇİK
Şöför

25/03/1968 tarihinde kastamonu merkezde doğdu. İlkokulu Ağacık Merkez İlkokulunda tamamladı. Kastamonu Belediyesinden emekli oldu. Kasım 2022 tarihi itibariyle kurumumuzda şoför olarak çalışmaktadır.

Quick Navigation
WHATSAPP İletişim